¨
Autodozor

       Co znamená  " Autodozor "

KONTROLA VOZIDLA PŘÍMO V AUTOBAZARU NEBO U PRODÁVAJÍCÍHO.

 • Doprava zákazníka na místo prodeje ojetého auta
  • Na místo prodeje vozu Vás dopravím a v případě úspěšného nákupu jedete zpět ve svém, již prověřeném, voze. Případně mohu dojet na místo prodeje Vaším vozem a tak ušetříte náklady s dopravou.
 • Prověření historie vozidla
 • Komunikace s prodejcem
  • Vzhledem k mým zkušenostem v oboru jsem schopen nejen profesionálně komunikovat s prodejcem, ale i dojednat slevu při případné závadě.
  • Téměř vždy technik odhalí nějaké drobné závady, které sice nejsou důvodem k odmítnutí vozu, ale při jednání s prodejcem jsou jasným argumentem pro získání slevy. Když se nám podaří slevu vyjednat, ve většině případů nejenže pokryje náklady na kontrolu vozu, ale často ušetříte mnohem víc! Slevu vám nemůžeme slíbit, ale určitě se o ní pokusíme.
Co se stane po zhodnocení ojetého vozu? V ideálním případě vůz ke koupi doporučím. V případě, že na voze shledám zásadní nedostatky, nabízím následující řešení:
 • závada je opravitelná - koupě vozu se slevou. Při nalezení závady jsem schopen odhadnout přibližnou cenu opravy a navrhnout prodejci slevu v adekvátní výši,
 • odstoupení od koupi vozu - asistence při prohlídce jiného vozu,
 • přes veškerá má doporučení budete chtít vybraný vůz koupit. Pak podstupujete riziko, o kterém budete předem informováni a budete na případné následky připraveni.
Samozřejmě skryté vady jsou skryté proto, že není možné je odhalit. Ani profesionál Vám nezaručí 100% funkčnost vozu po určité době provozu. Moje služby jsou spojené s maximální snahou eliminovat rizika číhající na zákazníka. Finální rozhodnutí o koupi je ale vždy jen na Vás. Náklady spojené s následnými opravami mnou odhalených závad mnohdy dosahují několikanásobku prostředků investovaných do služeb asistence při koupi ojetého vozu.

CENÍK SLUŽBY:

Kompletní autodozor..................................3500,-
Dozor na místě prodeje..............................2000,- (nezahrnuje prověření původu vozidla)
Poradenství při výběru automobilu............1000,-
Tyto služby nezahrnují dopravu do místa zprostředkování ( prodeje, nákupu, autodozoru). Cena dopravy do místa a zpět pro zprostředkování ( prodeje, nákupu, autodozoru) je 5 Kč za km.
Vyhledávání